Dar beveik metai…

28 Rgp

Dar beveik metai praėjo. LJ, kaip matau, praktiškai nesivysto. Greičiau jau lėtai degeneruoja. Dabar jau rusai priėjo iki to, kad ištrintų (įskaitant ir dėl senumo ištrintus) žurnalų akauntus pardavinėja visiems norintiems. Aišku, įrašus pratrina, bet visvien – negalėčiau pasakyti, kad tai padoru. Nervina ir tos pačios reklamos ir tiesiog idiotiški apribojimai: nei paveiksliukų ten įkelsi, nei statistikos pasižiūrėsi (iki šiol nežinau, koks mano blogo lankomumas, nors aplinkiniai jau senokai šneka, kad turėtų būti baisiai didelis kažkoks), nei dar ką nors padarysi.

Trumpai tariant, LJ supošlėjo iki negalėjimo. Ir jau kelis metus vis labiau linkstu prie minties, kad mano blogą reikia kelti kažkur kitur. Tiek jau to tos absoliučiai išskirtinės LiveJournal galimybės, etc., tegul ir skausmingai, reikia tai padaryti.

Su vienu draugu bandom perkelti LJ platformą pas save (tas LJ – atseit open source), tačiau tenai privelta tiek daug mėšlo, kad panašu, jog neįmanoma to padaryti. Krūvos darbų, o neįmanoma ir viskas. Atrodo, kad jie tiesiog įklimpę į vieną reikalą – platforma ant tiek sena ir prikaupusi tiek daug visokių quirkų, kad apgreido padaryti jai beveik neįmanoma. Tačiau iš naujo perrašyti jie irgi nesusipranta.

Beje, jei kas pastebėjote, LJ kartais puslapiai užsikrauna ne išsyk, o priežastis, pasirodo, labai paprasta, atrandama, pabandžius pasileisti tą softą pas save: jie viską restartina kas kažkiek laiko. VISKĄ, įskaitant net ir Apache. Ir gana dažnai, berods, kas pusvalandį. Panašu, kad kažkokie memleakai, o gal kokia bėda su kokiais nors deskriptoriais.

Reklama

3 atsakymai to “Dar beveik metai…”

  1. rezisierius rugpjūčio 28, 2010 11:41 am #

    Ponas, insidėkite feed’ą į Blogeriai.net ;]

  2. ramobile rugpjūčio 28, 2010 12:25 pm #

    Dabartinę skaitytojų būseną galima apibūdinti kaip viskas pokui. Gali rašyti nors ant tuolet poieriaus ir klijuoti ant tvoros. Dar žmonės kakžkokie suka sau galvą ant ko rašyti – pasaulis reiškia dar labiau degradavo negu maniau.

  3. rokiskis rugpjūčio 28, 2010 2:16 pm #

    Ėėėė… Iš šito blogo? Anas lyg ir įdėtas, nors gal ir painioju.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: